Q LLC SIL-BT-QUICKIE-762 Blind Tiger 7.62 Suppressor Black
SKU:
SIL-BT-QUICKIE-762
UPC:
Log in for pricing
Width:
11.00 (in)
Height:
4.50 (in)
Depth:
2.50 (in)
Current Stock:
4
Brand
Q, LLC
Caliber
7.62
Model
Blind Tiger
Overall Length
7”
Coating
Black Cerakote
SKU:  SIL-BT-QUICKIE-762
CALIBER 7.62mm (30 Caliber)
WEIGHT 12.5 oz
DIAMETER 1.75 in
OVERALL LENGTH 7 in